Hakkımızda
A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. A2 Bilişim ve Danışmanlık olarak bizler KOBİ’lerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek iş proseslerinin hızlı ve etkin bir şekilde SAP BUSINESS One ile entegrasyonunu sağlıyoruz. İşletmenize veya iştirakinize ait bütün bilgileri ölçeklenebilir tek bir sistemde tutabileceğiniz, çalışanlarınızın kolay kullanabileceği ve her yerden erişebileceği bir entegre çözüm sistemini sizlere sunuyoruz.

Bu çalışmayı şirketinizde yaparken biliyoruz ki;

  Kolay öğrenilebilir ve kolay kullanılabilir bir ERP Sistemine ihtiyacınız var. Bu anlamda hem SAP BUSINESS One, hem de kendi yazılım ekibimiz tarafından oluşturulan tüm çözümlerde bunu temel ilke olarak kabul ediyoruz.

  Kullanacağınız sistemin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasını ve karmaşık olmamasını istiyorsunuz. Bunun çok farkındayız ve sistem analistlerimizle sisteminizin analizini yaparak sizlerle birlikte proje başında sistem ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

  Sisteminizin hızlı bir şekilde devreye alınmasını istiyorsunuz. Bu nedenle 2 yıl boyunca uzman yazılım kadromuzla SAP BUSINESS One paketinin lokalizasyon çalışmalarını tamamladık ve ülkemiz şartlarına uygun hale getirecek yazılımları SAP BUSINESS One içerisinde tanımladık.

  Diğer KOBİ’ler tarafından yaşanan kötü tecrübeleri yaşamak ve gereksiz yatırım yapmak istemiyorsunuz. A2 Bilişim ve Danışmanlık Limited Şirketi olarak bizler tüm projelerimizin bir başarı öyküsü olması hedefi ile yola çıkıyoruz. Tüm yapılanmamızı bu hedefe ulaşmak için kurguladık. Proje danışmanlarımız hem KOBİ sektöründe hem de SAP BUSINESS One uygulamalarında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.

  Sektörün bir adım önünde olmak istiyorsunuz. A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. olarak bizler sizlerin kullanacağı tüm SAP Business one çözümlerinde bir adım önde olmayı ilke edinerek yazılım ekibimizi bu ihtiyaca cevap verecek şekilde oluşturduk. ​
2016 © A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd.