Çalışma Prensiplerimiz

A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti için hizmet kalitesi, şirket kalitesi ve çalışan kalitesi ayrılmaz bir bütündür. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesinin belirleyici parametresi olan danışman ve yazılımcılarımız sektöründe deneyim sahibi uzman kişilerdir ve A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti hizmet kalitesi standartları doğrultusunda eğitilirler.

  Hizmet kalitemizin sürekliliğinin sağlanabilmesi için danışmanlık aldığınız süreç içerisinde denetim ekibimiz tarafından proje süreci içerisinde periyodik olarak kontrol toplantıları yapılır ve projeleriniz takip edilir.

  En son gelişmeleri ürünümüze yansıtmak ve müşterilerimize sunmak için sürekli olarak yasal gereklilikleri ve sektörel gelişmeleri takip ederek yazılımcı ekibimize aktarmaktayız. Bu sayede siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden öngörür ve çözüm üretiriz.

  Şirketinizin her alanında size özel çözümler sunan bir firma olarak bilgi güvenliğiniz bizim için önceliklidir. Tüm çalışanlarımızla bu doğrultuda gizlilik antlaşmaları yapılır.
2016 © A2 Bilişim ve Danışmanlık Ltd.